KONWERSJA ROWERÓW

Przerabiamy rowery na elektryczne...

Rowery elektryczne wydają się jednym z najlepszych środków transportu w zakorkowanej Gdyni. Przy codziennych dojazdach do pracy inwestycja w rower elektrycznych zwróci się błyskawicznie.

Dla tych, którzy zamiast kupować nowy rower elektryczny wolą przrobić swój rower oferujemy zestawy do konwersji roweru. Do konwersji rowerów na elektryczne stosujemy komponenty marki Bafang. W skład zestawu do konwersji wchodzi silnik (silnik centralny lub silnik zapleciony w koło), kontroler, wyświetlacz, czujnik obrotu korbą, czujniki hamowania oraz bateria.

Zestawy do konwersji rowerów na elektryczne możemy skomponować według życzenia klienta. Ich koszt jest głównie zależny od rodzaju i mocy silnika oraz od pojemności baterii. Koszt przykładowego zestawu do konwersji roweru z silnikiem w tylnym kole (36 V, 250 W), sterownikiem i wyświetlaczem oraz z baterią 17,5 Ah (bateria w obudowie) wynosi 3000 zł.

Wszystkie elementy zestawu do konwersji roweru są objęte 2-letnią gwarancją.

Cena montażu oraz konfiguracji zestawu do konwersji roweru wynosi około 400 - 600 zł.
 
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Gdynia przy ulicy Chwarznieńskiej 87 lub do kontaktu mailowego rowerowyprzykladce@gmail.com albo telefonicznego 512 135 600.